• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Tristan lidhet me modelen (FOTO)

Paparazzi, Slider

Prej ditësh një ndër lajmet më të komentuara në mediat rozë është tradhëtia e bujshme që partneri i Khloe Kardashian, i bëri kësaj të fundit me mikeshën e familjes, Jordyn Woods.


Jordyn jetonte në vilën e Kylie Jenner, motrës së Khloes dhe ishte në çdo event të familjes prej disa vitesh ndaj ajo që ndodhi mes tyre u konsiderua një tradhëti e shumëfishtë. Edhe pse në gjendje të rëndë psikologjike raportohet se Jordyn ka fajësuar alkoolin për puthjet që shkëmbeu me Tristan Thompson. Pasi Khloe Kardashian i dha duart Tristan, ky i fundit është kapur mat me një tjetër vajzë në New York. Basketbollisti është fotografuar në krah të një modelje brune që sipas “DailyMail” quhet Karizma Ramirez.


27-vjeçari është parë fillimisht i vetëm me dy kafe në dorë duke hyrë në hotelin e tij dhe më pas ka dalë bashkë me Karizma Ramirez prej aty.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *