• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr FOTON: 8 marsi në Shkodër festohet në parcelën me kanabis

Lajme, Të fundit

Pavarësisht asaj që thotë qeveria dhe kryeministri Rama se, nuk ka më kanabis në Shqipëri, ndryshe thotë ish-kryeministri Berisha. Me rastin e 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas, ish kryeministri poston një foto, ku duket një zonjë duke punuar në plantacionet e kanabisit.

Sipas mesazhit që ka marrë Berisha, fotoja është bërë në Gur të Zi në Shkodër. “Zero Kanabis ne Sera sepse ka dale sheshit ne Fusha! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital: “Pershendetje dr. Shiko si festohet 8 marsi doktor në Guri zi, Shkodër.”

11 Comments

  1. Hahahahaha shkodra mire me rrushin si vjet hahaha
    Qenka bo per plazh ne Shkoder
    A pika mu ne Byth te Degjeruarit Shpirteror te Sytopeve

  2. Shikoni si tallet Sala me idiotet qe e ndjekin. U nxjer nje foto qe ne rastin me te mire eshte bere rreth muajit Maj dhe pa humbur kohe ari qe paraprin gjithe komentesve revolucionar i mer pordhes Sales.

  3. Mirë që plaku digjital ka rrjedhur, po ju gazetarët nuk shikoni që sipas rrushit dhe vetë kanabit është fundi i verës ose vjeshtë?

  4. Komentuesit po vertetojne se jane mjeshter te kultivimit te ilacit, njohin kohen kur mbillet, kohen kur rritet, por qe edhe se celja e gjethes se rrushit i bekerka pershtypie. Kjo eshte, seshte e vertete ta vertetojne, por qe keta qe lehin kaqe shume duhet te jene nga ata qe thonin se ne Shqiperi eshte zhdukur mbjellja e kanabisit, 55, 58 perqind, por dardha na e kish patu bishtin mbrapa. Dhe e moret vesht se cu be, e behet me kanabisin akoma, si dreit Italise, po ashtu drejt kufirit Grek. Me mire mos lehni, sepse ju ngelet emeri zagare te sektit, kur te vertetohet, behuni rilindas, keshtu asnjehere ju s’do beheni njerez te aresyeshem e te drejte, por do shtremberoheni akoma drejt zullumeve banditesh.

  5. Për FAX duket që je një koqe. Të shikosh rrushin sa jan gjethet dhe kanbisin që është bim sezonale pra që mbillet në pranverë, nuk është nevoja të jesh as gjeni as kultivues për të kuptuar që plaku digjital tall menderen me ty dhe të tjerët si ty.

  6. Agjenti I sigurimit penicilina,dhe agjenti I UDB bisturia ne aktivitet te plote salih ram berisha ka aktivizuar bashkepuntoret kudo ku jane ne terren dhe portale ari stalini fax xixa ziguri per ti bere keta qe te hidhen ne sulm per te mbrojtur Qenin salih qe po I vjen ngordhja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu