• |
ide | kryesore

FOTO/ Plas gallata dhe MEMET pas festës së Ramës me gratë e Fierit

Pikante

Bëri menjëherë xhiron e rrjeteve sociale dhe portaleve festa e Ramës me gratë e Fierit kur u kërkoi të gjithave të ngriheshin dhe të kërcenin me të. Kaq ka mjaftuar dhe në rrjetet sociale të mos mungojnë ironitë.

Ka nga ato që e krahësojnë Ramën me Kim Jong – un dhe të tjerë që e vendosin në rolin e “balerinit striptist me ngjyrë” që kënaq gratë për festë. Më pikantet vijnë më poshtë. ©LAPSI.al


Image may contain: one or more people, crowd and text Image may contain: 2 people, people smiling, text Image may contain: 3 people, people smiling, text Image may contain: 5 people, people smiling, crowd, meme and text Image may contain: 7 people, people smiling, crowd

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu