• |
ide | kryesore

Video/ Mbani frymën dhe shkriuni gazit. Kjo është opozita e re e Ramës

Pikante

 

 

MOS E HUMBISNI! Rama bën thirrje për dialog me opozitën e re, ja rrëfimi i deputetit të ardhshëm që do të futet në Kuvend, Kujtim GJuzi.

Publiée par Të Paekspozuarit – TPZ.AL sur Vendredi 8 mars 2019

5 Comments

  1. Javes tjeter betohen edhe Tan Mezja, Ujku i Cerrikut, Ilir Vrenozi i Korçës dhe kompletohet Parlamenti…..

  2. Kjo eshte opozita e listave te opotizites o lapsi. Keto tipat i ka futur ne liste basha i madh per vlerat qe ato kane. Madje aq njerez me vlera gjeti basha sa nuk u ngop me 140 kandidate por listoi 193. Clidhje ka rama me keto koqe???!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu