• |
ide | kryesore

Rama: Pakti për Universitetin është në ngërç prej pedagogëve

Lajme, Të fundit

Sipas kryeministrit Rama, ngërçi i Paktit për Universitetin vjen si pasojë e pedagogëve dhe drejtuesve të universiteteve. Rama i kërkoi studentëve të angazhohen që ky pakt të zbatohet sipas afateve të paracaktuara.

Kryeministri shfrytëzoi takimin me 370 studentët ekselentë që u punësuan në administrat për shkak të rezulateteve, për të treguar se nuk është kjo administrata që ai do të donte. Ai madje i kërkoi atyre që të ishin model për administratën.

3 Comments

  1. Eshte thjesht nje takim me fresh.
    Behet propogande per te treguar qe po merremi me problemet e studenteve. Nga ana tjeter do bej ndonje pedagog shenjester, per te justifikuar veten ( si gjithmone) , qe ska faj.
    Rama beri te paditurin dhe vijtimen per hashashin, per PPP jo me per studentet qe eshte dicka dhe qe nuk duket.

  2. Hahahahahaahahahahah,si qemoti i ati i tij!Nese je deshtak e pleh si ti normal qe armiqte jane te tjere !!!!I genjeve me metoda monstruoze studentet ,u befte mire !Mos e ça koken ata nuk duan politike,bjeru legenave,se mire ua ben !!!Mjere ky vend se kush e drejton ?!?!?!Cilin ka per kryem.,nje te shkalafitur nga mendja,me vese sa as qe mund ti numerosh dot ?!?!Iken ata,tani ke popullin perballe,monster !Mblodhe sot shoqatat e Enverit,koalicionin tend,hahahahah,cfare legeni je !!!!????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu