• |
ide | kryesore

Arrestohet MCgregor, konfliktohet me publikun

Paparazzi, Slider

Një nga emrat e mëdhënj në MMA dhe ish kampion i UFC McGregor është përfshirë në një sherr me një nga fansat e tij dhe është arrestuar nga policia në Florida.

McGregor ka tentuar ti marrë telefonin një personi që ka dashur ta fotografonte dhe më pas e ka goditur atë. Kaq ka mjaftuar që pasditen e djeshme 30 vjeçari të arrestohej dhe të akuzohej për grabitje e keqtrajtim kriminal.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu