• |
ide | kryesore

Evan Rachel Wood tregon abuzimin me veten, ‘Nuk jam mirë’ (Foto)

Paparazzi, Slider

Evan Rachel Wood po kalon në një periudhë të vështirë të jetës së saj.


Aktorja ka shpërndarë me ndjekësit e saj në Twitter një foto në të cilën shfaqet me shenja në trup të shkaktuara nga vetë ajo si pasojë e një gjendje të rënduar emocionale. Përmes dy postimeve në Twitter, 31- vjeçarja ka ndarë me ndjekësit e saj situatën e vështirë që po kalon, duke përdorur hashtagun “nuk jam mirë”.


“Ditën gjatë këtij seti fotografik isha shumë e dobët si pasojë e një marrëdhënie abuzive me veten. Ndihesha e lënë mënjanë, në depresion të rëndë dhe mezi qëndrova. Nuk jam mirë.”-shkruan aktorja në postimi  e ssaj të parë, bashkangjitur një kolazhi fotosh shkëputur nga seti fotografik i lartë përmendur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *