• |
ide | kryesore

Era dhe Nora tregojnë kur do e sjellin projektin e ri

Paparazzi, Slider

Nora dhe Era Istrefi do të bashkojnë forcat për të publikuar këngën e tyre të parë bashkë.Ishte fillimisht, Era e cila bëri një postim dje në Instagram, ku tregoi se vazhdojnë me xhirimet e klipit.Menaxheri i Norës, Drilon Furra ka treguar se ky projekt i tyre do të lançohet në fund të këtij muaji.“Kënga do të publikohet në fund të mujit”, ka thënë Drilon Furra.Theksojmë se, kjo është hera e parë që motrat Istrefi bashkojnë forcat në një projekt, e që besohet se do t’i pëlqejë publikut.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu