• |
ide | kryesore

Heidi Klum, martesë së shpejti

Paparazzi, Slider

Heidi Klum dhe Tom Kaulitz njoftuan fejesën e tyre më parë këtë vit.
Ata bënë publike lidhjen e tyre në maj të vitit të kaluar dhe tani çiftit është drejt martesës.
Supermodelja ka pranuar se katër fëmijët e saj Helene dhe Henri, 14 vjeç, Johan, 12 dhe Lou, 9 vjeç mezi po presin martesën pasi e duan shumë njerkun e tyre, Në një intervistë për Closer, Klum tha: “Fëmijët e adhurojnë Tom.”
Gjithashtu modelja 45-vjeçarja foli për fejesën me të dashurin 16 vite më të ri: “U takuam më shkurt 2018 dhe sinqerisht do isha martuar me të që atë ditë.”
Çifti fillimisht planifikuan datën e dasmës por e shtynë për shkak të angazhimeve në punë.



Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu