• |
ide | kryesore

Keira Knightley sjell versionin e ri të Despacito-s (Video)

Paparazzi, Slider

Keira Knightley me sa duket është një grua me sekrete të çuditshme të fshehura. Aktorja britanike, ndërsa ishte e ftuar në emisionin e Jimmy Fallon, habiti prezantuesin dhe të pranishmit, duke zbuluar një talent të veçantë muzikor, luajti me dhëmbë melodinë e “Despacito”. Knightley shpjegoi se talentin e ka zbuluar kur ishte në 9-vjeçare, pasi një shok i klasës mori pjesë në një emision talentesh pikërisht me këtë lloj interpretimi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu