• |
ide | kryesore

VIDEO/ Televizioni rus zbulon password-in e kompjuterit të Thaçit dhe tallet me të

Syri i Lapsit

Televizioni rus “Russia Today” është tallur me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Duke shfrytëzuar një video të Thaçit përpara kompjuterit ai shihet teksa shty password-in e tij. 

“Na jepni një dorë sepse jemi konfuzë nëse password-i super-sekret është “12345”, “QWERTY” apo “ILoveRT?” – ironizon RT. ©LAPSI.al


2 Comments

  1. Shpirti tek Rusia e keni o maskarenjte. Aty ju fle ai juve te Lapsit qe Shkullak e Bushate jeni jo pak por agje te te blere prej segmenteve Ruse.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu