• |
ide | kryesore

15-të aplikacionet që çdo femër duhet të ketë të instaluar në telefon

Stil

Ka aplikacioni për çdo gjë, për t’u zbavitur, për të provuar modele të reja flokësh apo makijazhi.

Por më të rëndësishmet janë ato që janë dizajnuar për t’ju ndihmuar që të punoni në mënyrë më inteligjente.

Nëse doni të jini më eficiente në zyrë dhe jashtë saj, këto janë aplikacionet që duhet t’i provoni.

1.Slack

2.Mailtracker

3.Forest

4.ETA

5.Acorn

6.SWYPE

7.Evernote

8.Coach.Me

9.Cloudmagic Email

10.Neko Atsume

11.Todoist

12.Instagram

13.Any.Do

14.AWS

 

15.Keeper

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu