• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër/ 1 person ndërron jetë, 3 të tjerë mbeten të plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik, ku 1 person ka mbetur i vdekur ndërsa 3 të tjerë janë plagosur.

Aksidenti ndodhi disa minuta më parë dhe ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe i të plagosurve.

Forcat e policisë që ndodhen në vendngjarje kanë nisur hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu