• |
ide | kryesore

Bella Hadid surprizon mamanë e Weeknd (Video)

Paparazzi, Slider

Mesa duket gjërat janë bërë serioze mes Bella Hadid dhe The Weeknd, pasi ky i fundit e ka bërë pjesë të festave familjare. Ditën e djeshme mamaja e këngëtarit  The Weeknd festoi ditëlindjen e saj dhe sigurisht mes shumë të ftuarve ajo që ra në ishte prezenca e modeles së famshme Bella Hadid e cila është në një lidhje me Abel.

Bella ka dashur të tregohet mjaft e sjellshme me vjehrrën e saj të ardhshme në këtë rast, pasi ishte vet ajo e cila i solli tortën e ditëlindjes asaj.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu