• |
ide | kryesore

FOTO/ Divorcohet Grida Duma

Paparazzi

Grida Duma, ish-deputete e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së kësaj partie ka vendosur t’i japë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Ka qenë Duma ajo që ka nisur procedurat e divorcit në gjykatë.


Padia civile e saj është regjistruar në sekretarinë e gjykatës së Tiranës dhe në datën 15 shkurt 2019, gjykata e Tiranës me vendimin nr.1057 ka vendosur të divorcojë çiftin. Iliri, diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni ka qenë më parë pedagog i Gridës. Ata kanë edhe një djalë të mitur. ©LAPSI.al


Grida Duma me ish-bashkëshortin Ilir Shqina

3 Comments

 1. Kjo është një dëshmi e leximit nga të gjithë, unë jam këtu për të lejuar të gjithë botën të dijë për një njeri që shpëtoi marrëdhënien time dhe ky njeri i madh quhet Dr. IZOYA. Në të vërtetë ai bëri një punë të madhe për mua duke e kthyer ish-dashurën time që më lanë dhe premtoi se kurrë më nuk do të kthehej përsëri tek unë. Me këtë, kam arritur të kuptoj se dhënia e detajeve të Dr. IZOYA për botën do të bëjë shumë të mira për ata që kanë shkatërruar shtëpi apo marrëdhënie për të që t’ju ndihmojë të rregulloni atë marrëdhënie të thyeshme ose martesën tuaj. Mund ta arrini tek adresa e tij e postës elektronike: [email protected]. Merrni kontakt me të dhe shikoni se si problemi juaj do të zgjidhet brenda 24 orëve. Ai gjithashtu specializohet në çështjet e mëposhtme …
  (1) Ju doni ish tuaj prapa.
  (2) Dua të promovohesh në zyrën tënde.
  (3) Doni që burrat / gratë t’ju ndjekin…
  (4) Ju dëshironi një fëmijë..
  (5) Ju jeni sipërmarrës dhe dëshironi të fitoni kontrata..
  (6) Dëshironi që burri juaj të jetë i juaji përgjithmonë..
  (7) Ju keni nevojë për ndihmë shpirtërore..
  (8) Ju keni qenë të scammed dhe doni të shërohen paratë e humbur..
  (9) Ndaloni divorcin..
  (10) Thirrja e riteve të parave..
  (11) Fito zgjedhjet..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.