• |
ide | kryesore

FOTO/ Divorcohet Grida Duma

Paparazzi

Grida Duma, ish-deputete e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së kësaj partie ka vendosur t’i japë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Ka qenë Duma ajo që ka nisur procedurat e divorcit në gjykatë.

Padia civile e saj është regjistruar në sekretarinë e gjykatës së Tiranës dhe në datën 15 shkurt 2019, gjykata e Tiranës me vendimin nr.1057 ka vendosur të divorcojë çiftin. Iliri, diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni ka qenë më parë pedagog i Gridës. Ata kanë edhe një djalë të mitur. ©LAPSI.al

Grida Duma me ish-bashkëshortin Ilir Shqina

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu