• |
ide | kryesore

I dashuri i Nicky Minaj, sërish telashe me policinë

Paparazzi, Slider

I dashuri i Nicki Minaj është përfshirë në disa probleme të tjera. Ai është kapur duke drejtuar motorin pa patentë.

Sipas dokumenteve, të siguruara nga TMZ, Kenneth Petty u shpall fajtor dhe duhet të paguajë 88 dollarë gjobë. Një oficer e pa duke shkelur shenjën e qarkullimit rrugor rreth orës 1:30 të mëngjesit me 13 shtator 2018. Kur u ndalua nga policia, ai ishte pa patentë pasi ia kishin pezulluar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu