• |
ide | kryesore

Meghan Markle ka një vendim në fund të shtatëzanisë

Paparazzi, Slider

Dukesha e Sussex Meghan Markle është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe është future zyrtarisht në muajin e 9-të. Tashmë ajo ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm, siç është ai i largimit nga vëmendja e publikut.

Ajo ka përfunduar të gjitha takimet, vizitat zyrtare dhe ka zgjedhur të qëndrojë larg mediave. Thuhet se Meghan do të lind në muajin Prill, kështu që ajo ka vendosur që muajin e fundit të shtatzënisë ta shijojë vetëm pa lajme apo thashetheme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu