• |
ide | kryesore

Miley publikon mesazhet me ishin, Priyanka ka një koment për ta

Paparazzi, Slider

Miley Cyrus ka vendosur të bëjë një pushim nga postimi i fotove të dasmës, dhe ka shpërndarë disa video të saj duke kënduar. Dhe mesa duket, ish partneri i saj, Nick Jonas i vuri re postimet dhe vendosi t’i shkruajë.

Ditën e djeshme, Miley postoi një pjesë nga biseda me Jonas ku ai i kishte shkruar: “E mrekullueshme. Këto foto janë  🔥.” Nick po i referohej një fotoje ku Miley kishte veshur një bluzë të Jonas Brothers. Këngëtarja e postoi me nënshkrimin: “Ai momenti kur dhe ishi yt e di që rrjetet sociale të tua kanë qenë 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥”. Bashkëshortja e Jonas e pa, dhe la një koment.

“Lol.Hahaha…Burri ka të drejtë. Këto foto janë 🔥”- shkroi Priyanka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu