• |
ide | kryesore

Pas akuzës për tradhëti, Alex shfaqet me syrin e nxirë (Foto)

Paparazzi, Slider

Alex Rodriguez u shfaq me një shenjë të nxirrë në afërsi të syrit të majtë gjatë mbërritjes në Miami, me të fejuarën e tij, Jennifer Lopez.Pasi i propozoi disa ditë më parë për fejesë të dashurës së tij, Jennifer Lopez me një unazë marramendëse diamanti, një ish-koleg i tij e akuzoi se ai e tradhtonte këngëtaren me ish gruan e tij. Jose Canseco ishte personi që e akuzoi për tradhti, ndërsa Jessica ish gruaja e tij.Kjo e fundit në rrjetet sociale mohoi çdo gjë:“Këto akuza false që Jose po bën nuk janë të vërteta. Unë e njoh Alex-in për shumë vite dhe ka 5 vjet që nuk e kam parë. Dhe sigurisht që nuk kam fjetur me të. Jam mikesha e të dyve, Alex dhe Jennifer. Sa për Jose, ai mund të vazhdojë të luajë me miqtë e tij alienë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu