• |
ide | kryesore

Ronaldo dhe basti sexy me modelen: “Nëse shënoj…”

Sport

Modelja venezueljane Alexandra Mendez ka bërë publik faktin se ka vënë një bast me Cristiano Ronaldo: në rast se do të shënonte, do ti lejonte portugezit ti kafshonte të pasmet. Bukuroshja Mendez ka treguar bisedën intime për TV peruan Magaly TV La Firme. Gjatë transmetimit modelja ka treguar se ka folur direkt me lojtarin e Juventus, duke treguar edhe në telefonin e saj bisedën private në Instagram me Ronaldo, që i ka kërkuar numrin e telefonit modeles.


Mendez ka treguar se Ronaldo i ka dërguar disa foto, të cilat i ka treguar në televizion nga biseda e saj në Ëhatsapp. Pastaj ka shpjeguar bastin e vecantë që kanë bërë të dy në kohët e Real Madrid, një bast pikant: në rast goli, do ti lejonte futbollistit ta kafshonte në të pasmet. Venezueljania ka rrëfyer edhe për një takim mes të dyve, por asgjë intime.


E gjitha ka ndodhur 3 vjet më parë, periudhë kur Ronaldo njohu të fejuarën aktuale Georgina Rodriguez: “Atë verë Ronaldo takoi Gerogina e në vend të saj mund të isha unë”.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *