• |
ide | kryesore

Sezoni final i ‘Big Bang Theory’

Paparazzi, Slider

Sezoni 12 që po transmetohet i “The Big Bang Theory” do të jetë dhe i fundit i serialit ikonë komedi të “CBS”. Lajmi për përfundimin e tij ishte shumë i dhimbshëm për fansat dhe akoma më i dhimbshëm është edhe të mësonin se kur do të ishte episodi final. Do të transmetohet më 16 maj.

Ende nuk ka asnjë të dhënë se si do të përfundojë seriali, por në internet kanë nisur spekulimet dhe teori të llojeve të ndryshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu