• |
ide | kryesore

Berlusconi bën parashikimin për derbin dhe tregon si e fiton Milan…

Sport

“Nuk e di kush do ta fitojë derbin. Nëse do ta vendosin Suso pas sulmuesve do të fitonte me siguri Milan”. Në vigjilje të derbit të shumëpritur kundër Inter, ish-presidenti kuqezi Silvio Berlusconi kthehet të flasë për dashurinë e tij të madhe. Berlusconi bën parashikimin për sfidën pa harruar ti japë një këshillë teknikut Gattuso: të rreshtojë skuadrën 4-3-1-2. Pronari i Monzës tashmë ka theksuar se me Suso pas sulmuesve “do të fitojë Milan me gola diferencë”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu