• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Si polici civil goditi djalin e kryetarit të PD-së së Fierit pas protestës

Lajme, Të fundit

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa ka publikuar të tjera pamje nga ndalimi dhe dhunimi i djalit të ish-deputetit Luan Baçi. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Zhupa ndan edhe detajet e ngjarjes.

“Kryetarin e PD Fier, Luan Baçi e lajmeruan qytetarët me telefon qe po dhunoheshin nga policia dhe ai bashke me djalin shkuan ne vendin e ngjarjes. Djali Bruno filloj te filmonte per te dokumentuar te verteten, pikerisht dhunen e policise ndaj qytetareve dhe ne kete moment ra vete viktime e dhunes se tyre.


Ne video e pare shikohet momenti kur Bruno Baçi, djali i kryetarit i PD Fier dhe ish deputeti Luan Baçi, del per te filmuar dhunen dhe nje polic i maskuar i sulet, e sulmon fizikisht edhe pastaj e arrestojne pasi e dhunuan.

E papranueshme edhe jo ligjore. Protestat do vazhdojne edhe me te fuqishme! Fieri dhe gjithe Shqiperia nuk ndalet nga hakmarrja primitive e nje kryeministri ne panik dhe te ikur!” – shkruan Zhupa. ©LAPSI.al

18 Comments

 1. Polic bythqir ti qe qellove. as i parit as i fundit motershqyer . nona ka per tiu qire juve te rilindjes , polici baxhelle te sulmon me grushte, te gjuan pas shpine kur protesta ka mbaruar. ka me dal neser rrugve si legen .

  ptu rrace bastarde rilindase

 2. ku duket aty qe qenka dhunuar birbo i deputetit ? Aty duket vetem qe nje person civil i sulet dhe i merr telefonin.

  Edhe po e pati dhunuar SHUME MIRE JA KA BERE.

 3. Ne zgjedhje kur keta i thonin te nderhyjne kunder bandave policia thoshte nuk na e mban, se vetem karin e rilindjes i mban bytha ketyre pederasteve qe te gjuajn nga pas. Mos behen merak se do e nderrojne shume shpejt vendin me kete zoterine.

  1. hik re ti moterqir. Kurv autostrae. Te shpelafte kolera ty , femijet e tu , niperit mbesat biles dhe komshinjt. Lavire rrugesh

 4. Keta muter ,morrat e kuq duan plumbin pas veshit kur komentojne ne kete menyre t’ju qish mbare dhe prape me shtepi dhe fis .

 5. Qelbësira rilindase, gëzohuni sot, por nesër do të jeni ju viktimat e rradhës, mbajeni mend mirë këtë që ju them sepse edvini kur ka sakrifikuar gratë e tij, miqtë, shokët etj as nuk e rruan hiç për ju që thjesht u ka në listpagesat e parrazitëve.

  Dhe fati i parrazitëve dihet…..

  1. O ti kurva e PDs , ne nuk do jemi kurre viktima . Sa te jeni ju gjalle , juve do ju shtypim me kembe , dhe do ju beshtyme sa here do tju kalojme siper. Pra fati i viktimes eshte vendosur tashme.. ju jeni te denuar te jeni gjithmone viktima e rradhes.

   1. Leri shtypjet o karderr por bej gati letrat per azil se po ju afron ora, thjesht se keni kuptuar akoma. Ju keshilloj te mendoni azilin ne Zelanden e Re jo ne Europe, por dhe ne anen tjeter te globit nuk do i shpetoni dot zemerimit qe po akumulohet tek njerezit e pervuajtur, te shtypur dhe denigruar.

    Duhet ti jap te drejte parafolesit kur thote qe ju do jeni “kubani” i pare i tij nqs bazohemi tek historiku por indoktrinimi serish ju ka verbuar.

    Tani shijojeni aq sa do zgjase, por mos harroni kurre se cfare ka nje fillim detyrimisht ka dhe nje fund dhe i juaji do jete fatal kshtq dil pak shijo diten e vonuar te veres te imponuar nga lali fiku. Apo edhe sot ju ka mbyllur ne bodrum?

 6. Ndërro historia bosi e sa per viktima e te pa bes se rilindasit nuk ka e mos u gzoni shum se deliri i tepërt të co me këmbë ne gropën

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu