• |
ide | kryesore

Efektet anësore të gazit lotsjellës te qytetarët (VIDEO)

Pikante

Gjatë protestës së opozitës mjaft qytetarë u panë duke u mbrojtur prej gazit lotsjellës që policia hodhi disa herë në drejtim të tyre, të tjerë mbetën të shtrirë për tokë, duke marrë për pasojë dhe ndihmën e ambulancës.

Te një qytetar gazi lotsjellës duket se ka patur një ndikim tjetër. Hiperaktiviteti i tij është rritur, gjë të cilën e dëshmojnë kërcimet e piruetat që ai bën në videon e mëposhtme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu