• |
ide | kryesore

Festë dhe protestë, interneti nuk fal as Ramën, as Bashën (FOTO)

Pikante

Protesta e opozitës në bulevard dhe vizita e kryeministrit Edi Rama në Berat këtë të shtunë nuk kanë shpëtuar as nga ironitë në rrjetet sociale.

Më pikantet i kemi mbledhur poshtë.

Image may contain: 21 people, people smiling, text Image may contain: 12 people, people smiling, meme and text Image may contain: 1 person, meme and text

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu