• |
ide | kryesore

VIDEO/ Berisha publikon pamje të reja: Policia dhunoi barbarisht një të moshuar në protestë

Lajme, Të fundit

“Një video e një barbarie shtazore! Shikoni kriminelin si i jep viktimës goditjen e mëshirës!” – shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook që dublon edhe një video.

“Ne video nje i moshuar shtrire nga gazi ne toke, dy persona qe po e ndihmojne, njeri eshte ish deputeti Gent Strazimiri dhe nje narkopolic i droguar qe e godet te shtririn me sprite ne fytyre, si vrases i jep viktimes goditjen e meshires” – shkruan Berisha. ©LAPSI.al


29 Comments

 1. Hapni syte monstra kombetare e nderkombetare !Hapni syte e shikoni se çfare ben policia e narkoshtetit !!!Hapni syte e shikoni kriminelet dhe ju nuk jeni ndryshe qe mbeshtesni nje shtet bande !!!Mbrojeni,jeni te korruptuar,me vese,te kapur ne vjedhje,si zhigolo,sherbime apo benefite pafund nga narkoshteti i Edi Rames !Dhirreni njëhere ndergjegjen tuaj nese jeni humane,nuk ben me !?!Hiqjani patericat e leshojeni kete Tiran qe nuk i dhemb askund,te pameshirshem e hajdut ne gen!Eshte i pandreqshem,shpetojeni vendin tuaj,nese ndjeni sadopak dhembshuri e dashuri per te !?!Zoti e bekofte Shqiperine dhe Shqiptaret shpirtlire !

  1. nik o mit qenefi.nuk vrau saliu por policet qe rama ka paguar.sot keta polic jan kryetar te ps e drejtora,shperblim paga.ku ke keti kryeministri nje kilometer larf.nje njeri te lenduar ta sulmon prap e ben vetem nje monster stalini si ti e rama.turp rrac muti komunistesh jeni.

 2. Shpresoj te mos jete vone kur do te kuptojme dhe pranojme se Rama eshte nje njeri i KEQ, eshte me kriminel se Saliu…
  une jam i majte, por shume i majte, por ky po e con vendin ne konflikt te rende civil.

  Me kete qe pashe sot sigurisht qe jam prape i majte, por nuk besoj SE jam RAMEN.
  Nje njeri qe bashkepunon me kriminelat, qe i fut ata ne liste dhe i ben deputete, smund te jete gje tjeter vetem se manaxher i kriminileve dhe thelle thelle nje kriminel….

  1. Absolutisht jo! Ky është shteti dhe policia më qesharake në botë.

   Bravo Lulzim Bashës që po i bën qeverinë dhe policinë të shfaqen para gjithë botës se sa qesharakë janë, por kurrë të rrezikshëm, sepse nqs do opozita as 24 orë kjo polici dhe leshi qorit ministër nuk rrezistojnë dot.

   Ajo që ndo dhi tek parlamenti, ndodhi për shkak të panikut që kaploi policinë, kur pa se ishte shumë e vogël në numër dhe shumë e pafuqishme për të rezistuar përballë protestuesve.

   Policët janë njëlloj të dhunuar, mos më shumë se ne të tjerët.

   Ky krimineli që lëshonte spraj, rrezik është ndonjë prej atyre kokpalarëve të 21 Janarit, kur në një rast një polici të plagosur, i mbetur vetëm me një shok të vetin që mundohej ta tërhiqte, kriminelët vazhdonin të godisnin atë polic të plagosur me gurrë.

   Më është fiksuar ajo pamje, dhe kurrë nuk do të më shqitet nga mendja se shtazëri të tillë me një të plagosur në detyrë nuk e kisha çuar nëpër mend.

   E tillë është edhe vidioja e kriminelit të sotëm që i lëshon spraj të plagosurit.

 3. Ky burri i moshuar eshte nga e njejta rrace kurvash si ato te Petro Nini. Hapen bythesh para policise dhe kur vje puna me tregu force, shtrihen ne rruge sikur i ka ra te fiket.
  Eshte ironike pastaj, kur kete filmim e nxjerr doktor mortja me sa e sa te vrare ne kurriz.

  1. O I PAEMER Do te ta shkerdhejne Doktori, I moshuari, dhe ata te petronini, motren, gruan, tet eme, gocen, kusheriren, dashnoren dhe te vdekurit.

   Dhe meqe je pederast ty te qijnee doshi dhe rroshi mu ne grrop te bythes, ta cojn karin deri ne stomak.

 4. Edvin , që mban erë, ç’pate , pse të djeg e vërteta? Sa herë shikoj komentet e juaja aq më tepër bindem që Lulja shkon poshtë dhe më poshtë.

 5. Flet agjenti I udb salih ram berisha per dhunen me uje qe beri policia,po ti salih I deatori I dhunes politike e popullore per30 vjet duke vrare djegur shfarosur qe as varr nuk kane sot,vazhdo mblidh shpellare dhe bjeri ne Tirane qe te lahen me uje nga policia qe duan

 6. keto protesta kan qene leksion per berishen se si shperndahen turmat, me 21 janar mund te perdorte ujin, spritet dhe gazin lot sjelles dhe jo plumbat

 7. Per te gjithe “mbrojtesit” e qeverise me bejne pershtypje disa fakte, se pari keta me sa duket shkojne e blejne ne dyqan apo furnizojne makinat me karburant me cmimet e kohes se Saliut dhe tatim paguajne si ne kohen e Saliut. Cmimi per kilometer i Rruges se Kombit ishtr 9 apo 11 milion euro per km ne nje rruge malore me 6 korsi dhe me nje tunel me shume se 4 km gjatesi, nderkohe qe donin te benin me dokumenta te fallsifikuara 2 korsi me gjatesi 2.2 km per me rreth 40 milion euro. Mese ne Rrugen e Kombit ka patur vkedhje, me thoni ju lutem si mund te quhet Unaza e Re. Nuk e njoh fare ndertimin e rrugeve, por nje llogari te thjeshte jam ne gjendje ta bej dhe e di qe po ndejta ne kete vend do vazhdoj te paguaj borxhet e krujuara nga vjedhjet deri ne vdekje dhe do ia le me pas trashegim pasardhesve. Keto jane gjerat qe kane rendesi per mendimin tim, jo budallalleqet “e lagu s’e lagu”. Ne interesin tim dhe te te gjitheve besoj, nuk eshte krahu politik ne pushtet, por permiresimi i kushteve te jeteses dhe minizimi i vjedhjeve nga qeveria. Dhe se fundmi nje lajm i keq, dikush me ka thene qe buxheti eshte shume dobet me mbledhjen e detyrimeve dhe se nga vera, po nuk pati hyrje te medha nga turizmi, do kete veshtiresi ne pagimin e pagave dhe pensioneve. Mendoj se te paret qe s’do marrin pagr do jene shkrojtesit me pagese

 8. Pamjet jane te renda. Ne kushte qetesie, kur fnsh nuk eshte me presion keto forca te pergatitura per te perballuar presione dhe turma shume me te medha, nuk japin ndihmen e pare per te plagosurin, apo te shtririn perballe tyre. Jo vetem qe nuk japin ndihmen e tyre, por nuk lejojne as te tjeret te ndihmojne njerezit qe jane gati pa ndjenja ne toke. Kjo eshte e patolerueshme, per keto forca qe duhet te kene qasje tjeter. Dhe lufta qe eshte lufte i ka disa rregulla. Jo me, nje proteste e tille. Nuk ka polici ne bote, qe mund te perballoj zemeraten e nje populli, por fatmiresisht nuk jemi ne keto kushte. Atehere perse provokohet?!!!!
  Kujt i tregohet forca?!!
  Policia eshte me popullin apo me qeveritaret , qe nuk dihet ku jane?!!!

 9. ram ne fund te qenefit esht,tash vetem vuqiq,erdogan,maduro e putin me asad do ta presin ,per instruksione si te burgosmvret e torturon popullin.

 10. Kenaqesine qe shprehin hijenat rilindase per te plagosurin, e per sulmin brutal te policise kur nuk po sulmohej, por personi kerko ndihme e sulmohet nga policia, eshte shkelje e rregullave nderkombetare te luftes, e jo me kur jemi ne paqe, e para protestash,. Edhe ne lufte robi, i zene nuk sulmohet e dhunohet, ku shifen e degjohen keto veprime kriminelesh ne shtetet qe aspirojne, apo jane demokratike. Anda, ne ate ngjarie, nese ka prokuroriqe zbato ligjin, duhet me nje here te filloi procedimin penal per perdorim dhune. Ne rastin konkret, kur trupat policore erdhen pas makines se ujit, e qe njerezit protestues ishin uluar ne trotuar, policia i qelloi me shtellunga uji, kot se koti, nders keta banditet e maskuar te godisnin me shkopinj gome, atehere, kush i dha zjarrit force, protestuesit, apo provokatoret? Dihet e u pa, kjo polici verteto se eshte ne sherbim te diktatorit te ri e partise se sa ligjit e mbrojtjes se rendit, sepse sipas komunikates se policise ajo turre e madhe policesh, gjoja ishte per ruajtjen e mbarevajtjen e protestes e jo te nxitjes se konfliktit me protestuesit. Ne kesi rastesh, kur populli protestues, proteston e nuk kercenon me asnje mjet policine, ata jane pa mbrojtje, e sjellja brutale eshte e tepruar dhe e denueshme.

 11. Byroisti I pd Ai lodhet neper shifra e km,vetem nje mer o rrkari 60 km rruge nje miliard e dyqid milion euro vlera ne rrugen e kombit dhe sot nuk ka mbaruar,llogarite beji vete o rrkari dhe keto para,lulu dhe salihu moren jo pak me dokumenta 250 000 000 euro,tani prisni protesten e rradhes qe te laheni nga uji I policise o shpellare komentues,kjo do jete dhuna e policise tju heqi xhulin

 12. Doli, ja ky eshte i cmenduri fare pa tru qe me komentet pa motiv, por qe e thote edhe ky nje fjale me komentin injorant, aqe sa c;eshte e shprehet. Ky eshte qelbi rilindas, semundja e trashegimerise se kodosheve nga baballaret katile. , eshte zgjebja e portalit, qe s;po na shqitetGollofi>.

 13. Nuk shkohet ne demokraci me kelyshin komunist te Ramiz Alise. Nuk mund te shkosh ne demokraci me kelyshin e sigurimit te Irakli kocollari shokun Sali Berishen, shkaterruesin e shqiperise ne katrauren e 97-es, te gerdecit, grushtit te shtetit 98-es, dhe 21 janarit. Poshte kryekurva Sali Berisha dhe bushtra Monika e President kurves….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu