• |
ide | kryesore

Video/ Monika Kryemadhi: Kështu më plasi bomba nën këmbë

Të fundit

Disa pamje te transmtuara nga Lapsi.al tregonin se si Monika Kryemadhi e humbi kontrollin si pasojë e gazit lotësjellës. Përveç problemeve me gazin, Kryemadhi tregoi se edhe asaj i kishte plasur edhe një bombë para këmbëve, e cila për disa minuta të shkaktonte një dhimbje të fortë në vesh. Njerëzit janë dëmtuar jo vetëm me gaz por edhe me ujë me solucion kimik sot. Edhe unë jam ndjerë keq. Një bombë e tillë si kjo që i ka plasur gazetarit Erjon Skëndaj më ka plasur edhe mua. Zhurma ishte e fortë. Po ashtu edhe përdorimi i gazit sot ishte i ekzagjeruar. Unë isha diku tek kafe 1 Maji dhe e ndjeva”,- sqaroi ajo. Gazetari i Neës 24, Erjon Skëndaj u bë dëshmitar i plasjes së një bombe zhurmuese në këmbët e tij. Videoja e xhiruar nga vetë ai është transmetuar gjatë emisionit “Kjo Javë” në Neës 24, ndërsa e ftuar në studio ishte kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

 

 

5 Comments

  1. Po ta shikosh tymin ne france qe i hidhet protestuesve eshte me transparent se ky helmi qe u hedh Drama protestuesve.
    Opozita duhet te analizoje kampione te helmit dhe nese rezulton pertej normave, here tjeter me helm te tille tja fusi ne goje pushtetit.
    Dhe merrni shembull nga franca, se me duket po e shperdoroni merzine kot, apo ju intereson ta ledhatoni Dramen?
    Kam frike se me lulushin , monen dhe mediun i rruani bishtin drame hajdutit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu