• |
ide | kryesore

VIDEO/ Policia nis arrestimet pas protestës së opozitës

Lajme, Të fundit

Pas protestës së opozitës dhe incidenteve përpara parlamentit policia ka nisur shoqërimet e para. Lapsi.al mëson se mes të ndaluarve janë kryetari i PD-së së Fierit, Luan Baçi dhe djali i tij.

Ka qenë një patrullë policie që ka ndaluar automjetin e Baçit dhe ka nxjerrë prej aty djalin e ish-deputetit, për ta shoqëruar në komisariat.


Kryedemokrati i Fierit ka bërë rezistencë ndaj policisë, ndërsa blutë kanë shoqëruar edhe atë. Djali i zyrtarit të PD-së ankohet se e ka dhunuar një efektiv policie civil. ©LAPSI.al

 

6 Comments

  1. Mos ipni shume mend o funderrina qelbesirash se ju jenipisllekue era e qelbur e ketij populli. Xhesti ne arrestimin e botuar, u pa qe ishte shume i qellimshem e skandaloz, qe ata police vepronin si partiake e jo si ruajtes rendi, sic na e quani ju pushtat rilindas . Pranojeni se faktet po tregojne qe ky trashegimtar i bijeve te kurvit, po e zevendeson me te tera veset, e dhunen babain e tije shpirteror, sepse i ka kapur e zaptuar tere pushtetet e si ka mbetur gje me per te kapur, e prandaj na fryhet si gjel qafe rrjepes ky palo drogmen kryeminister, por edhe ky do shkoi per lesh, si gjithe maskarenjte e ketij populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu