• |
ide | kryesore

Majlinda Bregu: Basha më doli shok i keq, ndërsa Ramën…

Lajme, Të fundit

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu ka folur për raportet e saj me kreun e opozitës dhe shefin e qeverisë e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Pitër Panit”, në Tv Klan. Ajo u pyet nga fëmijët se “cilin ka më shumë shok, Bashën apo Ramën”.

Bregu fillimisht ka tentuar ti bëjë bisht pyetjes, por pas këmbënguljes së fëmijëve, ish-ministrja në të dyja qeveritë e Sali Berishës tha duke qeshur se “Lulzim Basha i ka dalë shok i keq”, kurse për kryeministrin Rama tha se “nuk e ka pasur asnjëherë shok”. Pyetjes nëse e ka marrë malli për parlamentin iu përgjigj: “Për këtë Parlamentin sot? Asnjë çikë fare”. ©LAPSI.al

10 Comments

 1. Mbas pak do te dalin Stalini dhe ari nga vrima e bythes Saliut dhe do vjellin mutin duke e share me liber shtepie Majlinda Bregun.
  Ne peranteze, po folet per mua pergjigjen e keni deri ne brezin e shtate 18 vjece e siper pa limit.

  1. i pa emer un jam kosovar dhe jam ka 20 vite ne gjermani,nuk i futem asnjeri ne byth si ti e bregu.nuk te kam faj qe ti i je futur si rriqell me byth dhjerjes se stalinit rama pra han dy her mut,as nuk ja qoi si ti frrokut vellaun e mitur aoi te birin per perdhunim,i pa emer nuk i besoj nje shizofreni si rama qe i thithi pallen ilir hajnit ne lalz edhe pse ky e quajti bastard e kokpalare,nuk i them jastekut femij 9 muajsh si ju bythqirit rama,erionka velija,roshi e ti .nuk i qoi motren xhelilit si ti ,as rrahman rrahjes per ti ber tavell.nuk ha mut stalini si ti e rama 75 vite.tash ik ne qenef ku je lindur e ngjizur me ramen fal e ke edhe bregun.

 2. i pa emer un jam kosovar dhe jam ka 20 vite ne gjermani,nuk i futem asnjeri ne byth si ti e bregu.nuk te kam faj qe ti i je futur si rriqell me byth dhjerjes se stalinit rama pra han dy her mut,as nuk ja qoi si ti frrokut as roshit vellaun e mitur apo te birin per perdhunim,i pa emer nuk i besoj nje shizofreni si rama qe i thithi pallen ilir hajnit ne lalz edhe pse ky e quajti bastard e kokpalare,nuk i them jastekut femij 9 muajsh si ju bythqirit rama,erionka velija,roshi e ti .nuk i qoi motren xhelilit si ti ,as rrahman rrahjes per ti ber tavell.nuk ha mut stalini si ti e rama 75 vite.tash ik ne qenef ku je lindur e ngjizur me ramen fal e ke edhe bregun.

 3. Loloja, Ipaemer i qelbesirave sektiste, ne kufizimin e tije mendor, shikohet qe eshte ne disnivel te llogjikes e aresyes, por banaliteti i kesaj monstre qe e thote ne nje portal, kunder atyre qe nuk i pelqen, te con ne mendje terroriste te blere me para. TI, bire kurvi, kuqal, morr i kuq, larve, butak i qelbesirave te sektit rilindje je gjeriz i tere komentueseve qe shan, andaj, rri ne ate gryke e ushqeu, ha, e bej cte duash me idiotin e psikopatin e rilindjes sate. Se c;themi ne per kete Majlinde, e din edhe ajo vete, se ne c;dhjame eshte lyer.

 4. NUK E KUPTOVA MIRE KETE LAVIRE CFAR THA BASHA SHOK I KEQ POR RAMA CFARE ORGJI MIRE BASHA KEQ NE NE QE TE VOTUAM CFAR FAJ TE PATEM QE BASHKOVE VOTEN ME RAMEN KUR AI PO BINTE ORGJI …

 5. Nuk shaj Majlinden-jo -Po ty te kam shkerdhyer moter,grua edhe mamken efis dhe sterfis .Ty qe nuk njeh akoma babane o kopil i bushtres neo -komuniste .Per ty o rop qire nuk kam meshire te ti shkerdhej qe nga femija e djepit dhe deri sa te te vene ne dere te varrit o moter dhe grua qire.

  1. uuuu Stalin sa e paske prishur gojeeeennnn.. Po une nuk te lashe ne kete gjendje para 6 muajsh ( tani u ktheva ne shqipri) … Qenka perkeqesuar gjendja Staliiin.. Apo gjendja jote shpirterore shkon ne nje drejtim me gjendjen e partise tende.

   Qetesohu Stalin, qetesohu dhe behu me i qyteteruar. Mendoja se keto gomarrlliqe ja kishe lene Arit dhe atij Bert autikut.. por po shoh qe edhe ti e paske marre virusin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu