• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni sa roje ka marrë me vete Veliaj një ditë pasi e qëlluan me bojë

Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka shtuar masat e sigurisë pas asaj që i ndodhi ditën e diel kur një student tentoi ta qëllojë me bojë në hyrje të zyrës së tij.


Një ditë më pas ai është parë me forca të shtuara që e rrethonin në një aktivitet së bashku me ministrin e Diasporës, Pandeli Majko.


Kaq të tensionuar kanë qenë ata që e shoqëronin saqë nuk lejonin as kalimtarët t’i afroheshin. Video më poshtë është publikuar nga ish-kryeministri Berisha. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Lali Eri apo lali kari. Ky ka bere pun me shume se te gjithe te tjeret mare se bashku. Un jam i djatht po puna duhet vlersuar. Surrati i velise ne cdo cep nuk me prish pune persa kohe ai ka bere dhe ben.

  2. Nga shites -fiqsh-tani si antar i byrose politike me -5-6-bodigarde hajde ridhjerje -hajde sa ti do populli keta monstrat qe dhe nje kryetar bashkie mban prapa nje tufe qenersh .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu