• |
ide | kryesore

Lobotka ka një sponsor për tek Napoli: Hamsik i bindur se me të nuk gabojnë…

Sport

Stanislav Lobotka është ndjekur gjatë nga Napoli, kjo edhe me këshillën e bashkatdhetarit Marek Hamsik. Pikërisht sllovaku, është sponsori më i madh për mesfushorin e Celta Vigo: “Në të ardhmen Skriniar dhe Lobotka janë favoritë për t’a fituar Topin i Artë sllovak – tha ish-kapiteni i Napolit, që është fare pranë fitimit të këtij trofeu -. “Kanë një cilësi të fikshme, janë ndër më të mirët në botë”. Në fakt, kampioni i Celta Vigo është në fokusin e shumë klubeve, por me ndihmën e Hamsik do të mund të kthehet në orbitën e të kaltërve shumë shpejt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *