• |
ide | kryesore

Dako i tregon studentëve modelin e tij: Kam qenë me 5-a dhe u bëra kryebashkiak

Lajme, Të fundit

Kryetari i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako dhe ministri Sandër Lleshaj kanë zhvilluar një takim me studentët e qytetit bregdetar ditën e djeshme.

Dako ka marrë shembullin e tij duke u thënë studentëve se ai ka qenë me 5-a, por kjo nuk e ka penguar të bëhet kryetar bashkie e biznesmen i suksesshëm.

“Ministri (Lleshaj) tha kam qenë student me 10-a, unë nuk kam qenë me dhjeta, kam qenë me 5-a, por jam bërë kryetar bashkie dhe biznesmen i suksesshëm”, u thotë Dako studentëve, të cilët e kanë të vështirë të mbajnë të qeshurën pas deklatatës së tij.


Gjushi: Une kam mbaruar shkollen me 5-a! Uuu ngelesi i vogel! 😂

Publiée par Isa Myzyraj sur Mardi 19 mars 2019

10 Comments

  1. Trapi I lales. Hajdut I pashkolle. Jam i pashkolle dhe jam bere kryetar bashkie. I nxjerr te palarat vetes e atyre me lart. Te qifte gomari bythen e Vogel!

  2. Te gjithe -analfabetet-e ridhjerjes kane zene postet drejtuese te shtetit vetem e vetem se nga zullumet ,grabitjet ,trafikimet vjedhjet u bene biznesmene.Keta lloj monstrash qeverisin vendin.

  3. O gjush edhe te paemri e Le pa fjal ja shikoje Ai që mbron dhe lefterin që huri Ne parlament se per ramen e kompania zbehet fjal por me ty spodi si te ragoj ta ket nga zgjuarsia jote kete spo e kuptoj

  4. Gjushi eshte komplet i bindur ne antivleren e vet. Sot Antivlera eshte me e perparuar se Vlera. Antivlera qe Rama, Veliaj, Gjushi dhe Lalqazja perfaqesojne eshte shnderruar ne model jetese dhe qeverisjeje. Shume shpejt mind te na e mesojne neper shkolla si lende(me emer tjeter).
    Keta krenohen sot me kete menyre te jetuari dhe te qeverisuri!

  5. Akoma hardalloset ky i dosjeve, si hajdut votash e bleres ?, Ky duhet te ishte ne burg, del e ben karshillek me opinionet e tije qe te sfumoje opinionin se gjoja eshte i paster copa hajdutit. Ky nuk ka faj, sepse eshte mbrapa padroni, e kapo mafiozi i kombit Rama, qe e mbron nga prokuroria e nga ato qe ka bere kyarush i murrme durresi, me origjine himarioti. Ne pushtetin e se drejtes demokratike, ashtusi na paraqiten keta mashtrues pushtetare ky e shume te tjere si ky sot duhet te ishin para prokurorise e duheshin denuar, por ketu tek ne, me nje prokurori e gjykate te kapur e komanduar nga mafia pushtetare keta bejne karshillek. Ky eshte pra pushtetokracia e trashegimtareve te rraces se qelbanikeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu