• |
ide | kryesore

Kukës: Bie nga lartësia punëtori i dublimit të urave

Arkiva

Një punëtor ka humbur jetën në Kukës, pasi ka rënë nga një lartësi duke punuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur te ura Perbregut, rreth 6 kilometra nga Kukësi.


Viktima është 32-vjeçari Alfred Frroku, punëtor i dublimit të urave.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes, por policia ka nisur hetimet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu