• |
ide | kryesore

Zbulohet plani i opozitës për protestën e së enjtes të Parlamenti

Lajme, Të fundit

Ndryshe nga protestat e mëparshme, që janë përqendruar tek hyrja kryesore e Parlamentit, opozita ka një plan tjetër për nesër. “BalkanWeb” raporton se plani është konfirmuar nga një zyrtar i lartë i opozitës. Plani i ri i opozitës ka për qëllim të paraqesë një Parlament që funksionon vetëm me forcën e blindave dhe dhunën policore kundër protestuesve.

Sipas hartës e cila u është shpërndarë disa përfaqësuesve të PD, pikat e rrethimit janë secila prej rrugëve që lidhet me Parlamentin: hyrja kryesore, hyrja nga qendra tregtare Toptani, hyrja nga ish-selia e Partisë Demokratike, hyrja nga rruga tek Bashkia, hyrja nga Pedonalja dhe hyrja nga unaza, pranë PD.


5 Comments

  1. Sa te zot qenkeni,me spiunazh,apo me te infiltruar,e keni zbuluar kete plan te opozites?Por ta dini dhe te jeni te sigurte,se ky informacion,i duhet vetem policise se rilindjes.Keni gabuar adresen kujt ja paraqitni.Populli qe proteston,as qe e rruan,per keto idiotizma komuniste,te trashegimtareve te baballareve te vet,qe gjithe jeten,jane marre vetem me keto spiunime.

  2. Nga qe pd e kuptoje qe protesta u bene madheshtore,kolici dhe luli menduan ta coptojne ne 6 pjese qe te duken dhe me shume,do mbushin rrugicat me shpellare do sulmohen bizneset e zones nga trimat e salihut,populli tiranes largohuni nga kjo zone se perben rrezik per jeten tuaj

  3. Kristi byroisti I ri na doli me I zgjuar se strategu Stalin zigur qorri xixa fax,kelyshi me I ri I agjentit salih,bravo shpellari I vogel

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu