• |
ide | kryesore

Lady Gaga, në një romancë të re

Paparazzi, Slider

etëm pak javë më parë këngëtarja Lady Gaga i dha fund fejesës me menaxherin Christian Carino. Por sipas UsWeekly ajo është në prag të një lidhje të re.

Këngëtarja është parë shpesh këto kohë në shoqërinë e aktorit të njohur Jeremy Renner. Sipas burimeve afër tyre ende nuk ka një lidhje mes tyre, por Gaga po qëndron shumë kohë me aktorin dhe vajzën e tij 6-vjeçare  Ava.


Ende nuk dihet nëse ka diçka mes tyre, ndërkohë që Gaga pas ndarjes është komentuar edhe për një lidhje të mundshme mes saj dhe aktorit Bradley Cooper, fjalë të cilat u hodhën poshtë nga vetë ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu