• |
ide | kryesore

Ndiqeni këtu LIVE/ Përplasje në protestën para parlamentit

Lajme

Tensionohet herë pas here situata në protestën e opozitës para parlamentit.

Në drejtim të forcave të policisë janë hedhur shashka dhe tymuese ndërsa disa herë është tentuar të çahet kordoni i policisë.


Më shumë ndiqeni LIVE në një nga linqet më poshtë se çfarë po ndodh. ©LAPSI.al9 Comments

  1. sa te medhenj keta te ballkan web. ne nje moment thon qe policia po pergjon protestuesit, hahaha. Po mbase nuk e keni ven re qe policia dhe protestuesit jan ball per ball me duket. ca karagjoza qe jan ber. tamam si ai budallai ne tirane qe nuk e ngacmonte njeri, nuk e pirdhte njeri fare dhe u shkonte njerezve dhe u thoshte “me mua e ke”? keshtu edhe keta protestuesit po thon po na pergjon policia duke harruar qe jan perball policis. po kalon cdo gje ne groteske. keshtu eshte kur protestat behen per te sjell hajdutin e rradhes ne karrige te km.

  2. Je ne minorance ti shpellari I jugut,like floriri e mbajti fjalen,nje lajm ben te ditur se ilir meta sapo eshte ndare nga jeta burimet thone vete vrasja e bere duke u helmuar me nje helm te forte,ngjarja ka ndodhur ne vilen e tij te gjiri I Lalzit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu