• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas sherri në “Opinion”: Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Legen i Ramës

Lajme, Të fundit

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e Opinion. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: “Ke pi ndonjë gotë”. Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin disa fyerje.

DEBATI


Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burr për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë got tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mengjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë nuk është turp. /Opinion.al

21 Comments

 1. ka nja 2 muaj qe keta komentuesit fanatike ( trushpelare ) te PDs.. jane acaruar fare.. nuk len komentues qe nuk ju shkon per shat pa e share me fjalet me te ndyra.

  Leoxni komentet e tyre dhe do shikoni se gati 75% e tyre merren me komentuesit duke i ofenduar, share me liber shtepie, duke bere zhurmuesin me komente…. se sa me lajmin vete.

  Keq qenka puna !.. Jane te tere shume te acaruar. ( ose jane vetem 2 ose 3 persona qe komntojne me shume pseudonime se shume fjale i shkruajne me te njejtat gabime drejtshrkomore) .
  Po ti shikosh te gjithe perdorin fjalen ROPQIR ( me P dhe jo me B) , MORRAT E KUQ, KUQALASHET, dhe po te shohesh epitetet per Ramen ose Veliajn jane te njejtat.
  Une besoj se jane vetem 2 ose 3 persona qe e mbysin kete portal me komente qelbesire.

  1. mira ku morre me shum te qira tek xhelil brekshqyeri apo tek regjep rrahja,apo me shum nen e bij tekztyra e koqos.iik tash mira se ke shum detyra psh ti pastron pallen frrokut pas i dha bythes se erionkes.

  2. Ti Mira e kërkon vetë të shamen sepse, në të vërtetë janë parrazitët rilindas që për shkak të injorancës dhe paaftësisë për të gjetur dhe përdorur argumente, në të gjitha komentet e tyre kanë vetëm sharje për Sali Berishën, Lulzim Bashën, Ilir Metën e Monika Krryemadhin edhe kur në shkrimas që përmenden këto emra.

   Edhe ti që je bën komentin eparë në këtë shkrim ku ti je e para që shkruan hedh akuza të pabaza se sipas teje komentuesit e PD vetëm shajnë dh janë të acaruar e bla bla bla, kur në këtë shkrim askush as i PD as i qelbësirave të rilindjes akoma nuk ka komentuar.

   Prandaj acarimi është tek ti që akuzon kot, pa fakte dhe jo ashtu siç shkruan ti në komentin tënd me fantazinë që ju kap kur i keni thithur ndonjë cigare hashash.

   Por ti mos u mërzit se udhëheqësi yt e ka thënë një fjalë dikur: Nuk keni parë gjë akoma. Tik-tak……

 2. Doli dhe turni i trete i sherbimit te patrulles se komentuesave te Rilindjes. Fajet i ka PD-ja. Cfare zbulimi. PD cope cope eshte, ketw e dime, por
  Hajdutet dhe Koncesionaret e Qeverise nje dite do japin me Koncesion edhe Kryeministrin tend more Rilindas i lumtur.

 3. Ajo qe me beri pershtypje tek Nano ishte se u shpreh kunder estabilishmentit dhe, me sa kujtoj une, Nano nuk eshte shprehur ne asnje rast pro levizjes studentore qe pergjithesisht ishte antiestabilishment. Sa per fyerjet e Nanos, jemi mesuar tashme. Por mendoj se fyerjet nga Muci me shume i bejne nder se sa e poshterojne ate qe i peson. Ne fund te fundit eshte ideatolog i aleances se qelbesirave dhe asgje me shume

 4. Keta lavirat qe komentojne pro rilindjes jane ne borderote e shtetit dhe paguhen vetem per te share opoziten dhe per te glorifikuar Edvinin e madherishem.ikni o vemje vrisni veten c’rroni kot sa per 1 pjate supe mira kazhani e muc muci e fred fshatar peza e lorenc gjarper vangjeli e iris bule luarasi etj etj.

 5. O Muc Nano. Nje pyetje kam. Pse koncesionet ne kontrollit mjekesor me miliona euro ja japin nje cigare shitese kur vete i hypni carterit dhe kuroheni ne Berlin kudo neper klinika speciale e te shtrenjta.
  Po populli apo vari lleshin ne qafe.

 6. Shkrimi bën fjalë për Muç Nanon që ka paturpësinë të dalë në studiot televizive duke kujtuar se shqiptarët e kanë haruar thirrjen e tij drejtuar gjithë qelbësirave për të sjellë në pushtet Edi Ramën.
  Ky fundërinë që duhej të zhdukej nga jeta publike, ka paturpsinë që të ofendojë Dash Shehin me akuzat e Ramës se pi raki, kur vetëm një i droguar si Rama e Muçi mendojnë se Shqipëria duhet të qeveriset nga “qelbësirat”.
  Shoh se ndonjë morr i kuq , her i paemër e herë si femër me emrin Mira, në vend që të meret me Muç Nanon, figura më e diskretituar e studiove televizive, bën hajdutin që thërret kapeni hajdutin.
  Sipas këtij morri të kuq, qënkan shqiptarët antikomunistë ata që e paskan “trurin të shpëlarë” nga propogandat komuniste.
  Në fakt nuk ka faj Muç Nano shefi i qelbësirave mediatikë, apo kësij morrash të kuq që qelbin mediat shqiptare me komente.
  Fajin e kanë moderatorët e studiove televizive që thërrasin për “debate”, kotegorine e Muç Nanove.
  Janë mijëra studentë që u evidentuan gjatë protestave të tyre, që e kanë nivelin e inteligjencës dhjetë herë më të lartë se katunari i trashë Muç Nano e diskurset e tyre publike e bllokuan jo më Muçin, por edhe kryeministrin e tij “artist” që për të shqiptuar dy fjalë, ndalon të marë frymë për të thënë dy fjalë të tjera, meqë nuk i punon rrjedhshëm mëndja që ti flasë natyrshëm goja.

 7. Shkrimi bën fjalë për Muç Nanon që ka paturpësinë të dalë në studiot televizive duke kujtuar se shqiptarët e kanë haruar thirrjen e tij drejtuar gjithë qelbësirave për të sjellë në pushtet Edi Ramën.
  Ky fundërinë që duhej të zhdukej nga jeta publike, ka paturpsinë që të ofendojë Dash Shehin me akuzat e Ramës se pi raki, kur vetëm një i droguar si Rama e Muçi mendojnë se Shqipëria duhet të qeveriset nga “qelbësirat”.
  Shoh se ndonjë morr i kuq , her i paemër e herë si femër me emrin Mira, në vend që të meret me Muç Nanon, figura më e diskretituar e studiove televizive, bën hajdutin që thërret kapeni hajdutin.
  Sipas këtij morri të kuq, qënkan shqiptarët antikomunistë ata që e paskan “trurin të shpëlarë” nga propogandat komuniste.
  Në fakt nuk ka faj Muç Nano shefi i qelbësirave mediatikë, apo kësij morrash të kuq që qelbin mediat shqiptare me komente.
  Fajin e kanë moderatorët e studiove televizive që thërrasin për “debate”, kotegorine e Muç Nanove.
  Janë mijëra studentë që u evidentuan gjatë protestave të tyre, që e kanë nivelin e inteligjencës dhjetë herë më të lartë se katunari i trashë Muç Nano e diskurset e tyre publike e bllokuan jo më Muçin, por edhe kryeministrin e tij “artist” që për të shqiptuar dy fjalë, ndalon të marë frymë për të thënë dy fjalë të tjera, meqë nuk i punon rrjedhshëm mëndja që ti flasë natyrshëm goja.

 8. Me vjen keq qe nje ”profesoreshe”e bythes te jape mesim drejtshkrimor te gjuhes shqipe ne komentueseve kundershtare te -Ridhjerjes-.Mira moj pa me thuaj si ta shkruaj fjalen –Kurvat Rilindase–si puna tende me shkronja te mbedha apo te vogla?Po -Lavire-?Si c jeni ju zorraniket e kesaj qeverie .Na qenke dhe eksperte !Injeh dhe komentuesit e ketij portali qe komentet na i shkruakan vetem 3 vete .Po si nuk shkruan dy fjale per analfabetet,per autiket e ridhjerjes moj -Rob[p]qire apo nuk te vjen pas veres moj profesoreshe e -orgjive-.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu