• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shkrumbohet makina në Shkodër, 2 persona në kërkim

Lajme, Të fundit

Një automjet tip Benz është djegur mbrëmjen e së enjtes pranë rrugës së fshatit Kakarriq, vetëm 50 metra nga superstrada drejt Shkodrës. Makina ngjyrë blu me targa me targa AA377KH është shkrumbuar tërësisht.


Burime në vendin e ngjarjes thanë se dyshohet se makina është djegur nga 2 persona të cilët kanë pasur një konflikt me drejtuesin e mjetit. Policia thotë se po punon për të identifikuar dhe kapur autorët. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu