• |
ide | kryesore

Detaje të reja/ Si u ekzekutua duke pirë kafe avokati i Çapjave dhe Shullazit

Lajme, Të fundit

Mësohen detaje të reja nga ekzekutimi në mes të Elbasanit i avokatit Ravik Gurra. 50-vjeçari ishte duke pirë kafe rreth orës 19.35 në një nga lokalet në qendër të qytetit kur një person i është afruar dhe ka qëlluar mbi të duke e lënë të vdekur në vend. Avokati ka përfaqësuar në disa gjyqe, Emiliano Shullazin dhe pjesëtarë të familjes Çapja të Elbasanit.

Policia thotë se shërbime të shumta kanë ngritur pika kontrolli në të gjitha rrugët në hyrje e dalje si dhe po krehin zonën ku dyshohet se janë larguar autorët. Një grup ekspertësh nga Departamenti i Policisë Kriminale në Policisë e Shtetit është nisur menjëherë nga Tirana në ndihmë të grupit hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e shpejtë të ngjarjes. ©LAPSI.al

3 Comments

 1. Tani e ka rradhen avokati i Tan Dajtit. Mbajeni shenim.
  Do eleminohen te gjithe personat qe ndihmojne Tan Dajtin, Shullazin, Mand Danin.
  Kush merr kontakt e kush i mban me buke do eleminohen brenda nje viti te gjithe.
  Eshte dora e Altin Lames…

  1. Bravo. Eshte shtet fallco i kapur komplet nga Mafia. Dritan Dajti me Shullazin dhe Çapet me shoke bejne ligjin dhe TERRORIN ne mes te qyteteve.
   Ju qifsha robte o komunistet e Rames dhe Balles. Do paguani bashke me Tahirin dhe Xhafen

 2. Banda me te forta se kurr. Sejdinat, Gjushat, Xhafat e Tahirat me Ramen ne krye.
  Rama na permirson imazhin neper europ…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu