• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Aktorja e filmave porno kandidon për kryetare bashkie

Stil

Një aktore ruse e filmave për të rritur, e cila mori famë pasi mori pjesë në një show të njohur televiziv, ka njoftuar se tashmë planet e saj kanë ndryshuar, dhe se do t’i futet botës politike duke garuar për kryebashkiake në Murmansk në Rusinë veriore.

Elena Berkova i pyeti ndjekësit e saj të Instagramit (dhe votuesit e mundshëm) në rajon rreth problematikave që kanë duke premtuar se ajo sapo të vij në post do t’i zgjidhe ato menjëherë.


Lajmi për pjesëmarrjen e saj në zgjedhje ka përfshire jo vetëm mediat ruse por edhe ato botërore, ndërsa komentet kanë qenë të shumta, ndër të cilat ato thumbuese për të shkuarën e saj si pornostare.

Kjo nuk është hera e parë që ajo kërkon të kandidojë, pasi edhe më herët kishte tentuar, por duke qenë se ishte 32 vjeçe, ligji rus nuk e lejoi, pasi mosha për të kandiduar duhet të jetë mbi 35 vjeçe.

Image result for Elena Berkova Related image Image result for Elena Berkova Image result for Elena Berkova Image result for Elena Berkova Related image Image result for Elena Berkova Image result for Elena Berkova

2 Comments

  1. A moj te keqen nena tani qe do beshesh edhe kryekarakurva desha te them kryebashkiake mbare e kemi
    Pac fatin e RRUSPIES sthon kot
    Ske faj ti se te ishe tani me nja 2 çobanë as ameriken sdo ta kerkoje 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu