• |
ide | kryesore

Ermal Mamaqi i rikthehet skenës së Portokalli?

Paparazzi, Slider

Ndërsa prej vitesh është autor dhe moderator i emisionit të tij, fillimet e Ermal Mamamqit në televizion ishin si aktor humori te “Portokallia”.

Dhe sot Rezart Veleshnja zbulon se Mamaqi do të rikthehet në spektaklin e humorit, por si i ftuar.

Përmes një videoja të publikuar në Instagram Veleshnja tregon se, Ermali do të ngjitet në skenën e “Portokallisë” këtë të diel.

“Ermal Mamaqi sot në ‘Portokalli’. Do ta ndriçojë skenën këtë javë”, shkruan aktori i humorit.

Epo puntata e së dielës nuk duhet humbur!

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu