• |
ide | kryesore

FOTO/ Plas gallata në internet me mitingun e PS

Pikante

Kanë qenë të shumta montazhet dhe memet e postuara në rrjetete sociale pas mitingut të PS në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Image may contain: one or more people, crowd, outdoor and text

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu