• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Si dështoi atentati në qendër të Elbasanit

Lajme, Të fundit

Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar në emisionin “Opinion” një video që sipas saj tregon një atentat të dështuar. Bëhet fjalë për një ngjarje të vitit 2018 në Elbasan.


“Është një ngjarje e vitit 2018, lidhur me një plagosje, por ende e pa zbardhur. Automjeti vjen, ndalon këtu, besoj se e kanë dhe qytetarët e Elbasanit e ka dhe policia.


Kjo është uniforma që përdorin vrasësit, ka kapuç të zi të ngritur tek pjesa e hundës. Pak a shumë të njëjtën veshje ka pasur dhe ekzekutori i avokatit”, – tha gazetarja.

3 Comments

  1. Pergezime per investigimet dhe denoncimet gazetareve Lala dhe Hoxha, por mbreme ne Opinion u treguan mese te rezervuar oer te permendur emrin e QAZIM SEJDINIT si te perfshire direkt ne keto konflikte bandash

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu