• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni ç’ndodh pranë ambasadës amerikane në Tiranë

Lajme, Të fundit

Një zjarr i konsiderueshëm është parë mbrëmjen e së hënës pranë Ambasadës Amerikane në Tiranë. Koshave të mbeturinave u është vënë zjarri duke shkaktuar tym të dendur dhe aromë të keqe në mes të kryeqytetit. Askush nuk ndërhyn për të evituar këtë shfaqje të shëmtuar dhe të zakonshme në Tiranë. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu