• |
ide | kryesore

Gjylameti rrëfen të vërtetën e sherrit me Ramën

Lajme, Të fundit

Blerina Gjylameti, deputete dhe kryetare e PS-së për Tiranën e ftuar në News 24, nuk pranoi të ketë patur zënkë me kryeministrin Rama gjatë Kongresit të Partisë Socialiste, ndryshe nga ç’ishte përfolur. Për Gjylametin u tha dhe se kishte dhënë dorëheqjen prej detyrave të saj.

“Unë jam në detyrë. Të gjitha të tjerat janë spekulime të ditës. Do të flisja për ato çfarë arritëm në atë Kongres dhe jo për këto. Kemi një projekt të madh për të çuar përpara. Unë vazhdoj të punoj për projektin “Shqipëria që duam” më shumë se sa të dëgjoj çfarë thotë një individ apo një tjetër”.

Sa i takon marrëdhënieve të saj me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn, Gjylameti u shpreh se me të ka bashkëpunim të mirë me fokus tek njerëzit.

Listën e 100 kandidatëve për këshillin bashkiakë, Gjylameti e cilësoi një listë që: “Pasqyron një shumëllojshmëri që nga pjesa e personaliteteve të ndryshe dhe figurave të konsoliduara të PS. Mendoj që është një listë e kombinuar në të gjitha aspektet. Do të jetë një listë që do të shënojë tjetër fitore”.

9 Comments

  1. C’eshte ky titull; “Gjylameti rrefen te verteten e sherrit me Ramen.”
    Perse je kaq kar o Shkullak!!!!?
    Kujt mendon ti se i trasmeton keto tituj lajmesh, .ari(a)-ve, XIXA-ve, FUX-ave te ketij portali qe lexojne vetem titujt?

  2. O i paemer o torollak krymb haleje a se dije pse Gjylameti u kapme Edidrogen se nji nate me pare sja beriqejfin si donte Ramatango parisi se kjo Gjyljae ka profesion

  3. Meru me projektin e drogave e korrupsionit ti moj bukuroshe. Per lesh e llesh keni per te ikur. Projektet qe zbatuat ju i nxine fytyren vendit.

  4. Zgjyra, i pa identifikuar si Ipaemer, funderrrine e shoqerise, na jep mendje e na perfol se komentet tona jane shpifje, e te ketij fare bastardi kuqal na qenkan reale, sepse i ka te partise se mashtrimit e banditizmitnarkoman. Ti, maskara komentues, zhvillo aresyen, e komentet reale, e mos na perfol me gjerizin tend te rilindjes, sepse moralisht, fizikisht, e materialisht jemi me mire ndofta nga ti, qe na ke ardhe nga llumi njerezor, e si guak i je futur sherbeses se sektit te qelbesirave. Kjo sy gerduqka, bije kuqali, domosdo, qe nuk ka se si tia ktheje fjalen diktatorit te maskuar, se i peshton shurra, por si kjo jane tere shpurra e kopeja e hajduteve te sektit. Kete, nese se din mesoje, Ju jeni ,,, urdhero,,,,si urdhero, mbajeni psikopatin deri sa te shkoi nje here e mire andej nga s;kthehet me, se do ju ndrise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu