• |
ide | kryesore

Mel B zbulon marrëdhënien seksuale me pjesëtaren e grupit ‘Spice Girls’

Paparazzi, Slider

 Pas kaq shumë vitesh tashmë është zbuluar një sekret për këngëtaret e grupit e veçanërisht për dy prej tyre.

Sipas Cosmopolitan gjatë një interviste që ka dhënë për Piers Morgan, Mel B zbuli se ajo dhe Geri Halliwell kanë kryer marrëdhënie seksuale së bashku në kohën kur grupi ishte i bashkuar. “E di që ajo të më urrejë për këtë sepse është një femër me shumë klas në vendlindjen e saj edhe te bashkëshortit por ky është një fakt. Në ishim shumë shoqe të ngushta atë kohë dhe ajo që ndodhi, ndodhi”- përfundoi ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu