• |
ide | kryesore

Video / Portugali, Cristiano Ronaldo dëmtohet: Juventus në ankth

Sport

Lajm i keq për Juventus direkt nga Lisbona ku Cristiano Ronaldo ka lënë fushën e lojës i dëmtuar pas 30′ minutash lojë Portugali-Serbi. Ylli portugez ka ndalur për një problem muskulor të aduktorit të këmbës së djathtë dhe është zëvendësuar nga Pizzi. Gjendja e lojarit do të vlerësohet dhe stafi mjekësor bardhezi është në tension për situatën: objektivi është ta kenë në dispozicion për sfidën e 10 prillit kundër Ajax-it në Champions.

.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu