• |
ide | kryesore

Surpriza e çiftit Obama për Jennifer Lopez (FOTO)

Paparazzi, Slider

Me siguri ndër urimet më të veçanta që mund të ketë marrë Jennifer lopez dhe Alex Rodriguez është ky i ish Presidentit të Amerikës, Barack Obama.


Ndryshe nga urimet që mbizotërojnë në këtë kohë ku çdo gjë është bërë teknologjike, urimi i Obamës ishte tradicional,Në një letër të shkruar me stilolaps ku në krye të së cilës ishte shënuar edhe emri i tij, Obama i jep çiftit t ënjohur një sekret personal për një martesë që zgjat në kohë. “Michelle dhe unë duam t’ju urojmë në fejesën tuaj. Pas 26 vitesh bashkë, ne mund t’ju themi se pavarësisht sfidave që mund të sjellë jeta, nëse ndahen me njeriun që do, i bën gjërat më të bukura”-shkruhet në kartolinën e Obama-s.Urimin e bëri publik në Tweitter vetë ish-lojtari i bejsbollit, Alex Rodriguez.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu