• |
ide | kryesore

Valë ndryshimesh në Policinë e Tiranës, zbulohen dy lëvizjet më të fundit

Lajme, Të fundit

Ndryshime të shumta po ndodhin në Policinë e Tiranës.  Krahas emërimit të drejtorit të policisë, Rebani Jaupaj ka pasur edhe të tjera lëvizje në nivel komisariatesh.

Nga detyra është liruar shefi i komisariatit nr. 6, Pal Marku dhe në vend të tij është emëruar Ardrit Elmazi. Ky i fundit mbante detyrën e shefit të komisariatit nr.3.
Në krye të komisariatit nr.3 në Policinë e Tiranës u komandua Robert Losha. Ai mbante më parë detyrën e shefit të krimeve po tek ky institucion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu